Transport Kajaków w Swaderkach

Na „już!” potrzebny transport kajaków podczas spływu w Swaderkach? Zadzwoń do nas na 735446117!

Naszą specjalizacją jest transport sprzętu do pływania. Jest to z reguły sprzęt drogi, o dużej wartości. Powierzenie jego transportu firmie, która nie posiada odpowiednich uprawnień, bez doświadczenia, nierzetelnej to duży błąd. My od lat współpracujemy z dilerami sprzętu rolniczego i budowlanego, z wypożyczalniami i przedsiębiorstwami z terenu Gliwic, Rybnika, Zabrza i Bytomia.
Daliśmy się poznać z najlepszej strony:

Realizujemy zlecenia w terminie
Damy o powierzone nam maszyny rolnicze i budowlane
Ubezpieczamy ładunki

Wozimy sprzęt używany i nowy, czasem uszkodzony. Załadunek i zabezpieczenie koparki, traktora, siewnika czy rozrzutnika nie jest dla nas wyzwaniem.

Na wykonaną sługę wystawiamy fakturę VAT. Podejmujemy również stałą współpracę w zakresie transportu maszyn rolniczych i budowlanych.

Przyjmujemy zlecenia na transport maszyn rolniczych na terenie Polski oraz Europy. Rozwijamy nasz tabor pojazdów, by sprostać rosnącym oczekiwaniom rynku, inwestujemy w rozwój naszych kompetencji.
Transport maszyn budowlanych i sprzętu rolniczego.
Zleceniodawcy:

Każda osoba fizyczna
Każdy właściciel maszyn rolniczych
Każdy rolnik i każde gospodarstwo rolne
Każdy właściciel sprzętu budowlanego
Wypożyczalnie sprzętu budowlanego

Gonią Cię terminy? Musisz mieć u siebie sprzęt na wczoraj? Zadzwoń po wycenę.

Transport wózków widłowych

Pilnie potrzebujesz przewieźć wózek widłowy na lawecie? Dzwoń do nas.

Gwarantujemy, że dostarczymy twój wózek widłowy pod wskazany adres www w uzgodnionym terminie, w takim stanie, w jakim nam go powierzyłeś.

Nasze doświadczenie i kompetencje pozwalają na transport wózków widłowych bez uszczerbków i strat. Nabieramy doświadczenia z każdym zleceniem, bez popadania w rutynę.

Wiemy, że od nas w dużej mierze zależy, czy Twoja firma będzie miała przestoje, a Ty straty. W pracy magazynu, hurtowni, zakładu produkcyjnego wózek widłowy to podstawa, bez niego rozładunek i załadunek palet zaczyna być istotnym problemem, a rytm codziennej pracy ulega zakłóceniom. Współpracujemy z gospodarstwami rolnymi, zakładami przetwórczymi, dilerami i wypożyczalniami. Z jednakowym zaangażowaniem wykonujemy zlecenia jednorazowe jak i te, wynikające z długoletniej współpracy. Jeździmy z Gliwic na całą Polskę i całą Unię Europejską. Przyjmujemy również zlecenia na transport w okolicach Gliwic, od Żernicy, Sośnicowic, Czekanowa, Szałszy, Łanów Wielkich, Kozłowa, Rzeczyc, Pyskowic, Wieszowy, Ziemięcic, po Rybnik, Zabrze i Bytom.

Posiadamy uprawnienia UDT na:

Wózki widłowe
Koparki
Ładowarki
Zwyżki i podesty

Każdy nasz ładunek jest ubezpieczony. Posiadamy licencję na międzynarodowy przewóz rzeczy.

Wystawiamy faktury VAT. Zadzwoń po szybką wycenę zlecenia.