Dostawa i płatność

Czas realizacji

Czas realizacji zamówienia zależy od najdłuższego czasu wykonania wybranych produktów. Zazwyczaj wysyłka następuje w ciągu 3 dni roboczych, jednak w wyjątkowych przypadkach może się wydłużyć. O wszystkim będziemy informować wysyłając zmiany statusu zamówienia na e-mail. Możesz też samodzielnie sprawdzić stan Twojego zamówienia logując się na swoje konto.

Nie korzystamy z gotowego asortymentu, wszystkie dostępne produkty wykonujemy na zamówienie zgodnie z otrzymanymi wymiarami, motywem i wybranym podłożem - stąd te 3 dni. Możesz być jednak pewien, że jeśli uda się wykonać Twoje zamówienie wcześniej nie będziemy zwlekać z wysyłką :)

Metoda wysyłki

Przesyłki krajowe obsługiwane są przez firmę kurierską Geis. Dostawa w prawie każdym przypadku następuje na drugi dzień roboczy. Nasze produkty pakujemy bardzo starannie, gdyby jednak przy odbiorze okazało się że paczka jest uszkodzona najlepiej odmów przyjęcia a my zajmiemy się resztą. Wykonamy nowy produkt i wyślemy do Ciebie bez czekania na decyzję ubezpieczyciela. W razie wątpliwości co do stanu produktu wewnątrz opakowania najlepiej skontaktuj się z nami.

Formy płatności

Oferujemy kilka form płatności - standardowy przelew na konto, płatność kartą, BLIKiem lub szybki przelew obsługiwany przez PayU, a także płatność przy odbiorze przesyłki. Bezpieczeństwo transakcji zapewnia szyfrowanie SSL.